Home Menu O nás O nás

O nás

Historie firmy Okna&Company, s.r.o.

O nás

Historie firmy Okna&Company, s.r.o. začala vznikem značkového obchodního zastoupení pro prodej dřevěných oken EUROLEX jejím majitelem Petrem Hůlkou v květnu roku 1998. První zakázky byly především dodávky oken do novostaveb rodinných domů, ale také výměna oken v budově Okresního úřadu v Třebíči. Odbornost, vstřícnost, solidnost a spokojený zákazník na prvním místě byla hlavní kréda, která jsme měli stále na paměti. Rok 1999 jsme uzavřeli s meziročním nárůstem obratu o 75%.

Vzrůstající poptávka a zájem o naše služby nás v roce 2000 přiměla k přestěhování do nových a větších prostor s výstavní plochou a jednacím místem. V následujícím roce jsme též přijali nové pracovníky.

Podobná situace se opakovala v roce 2004, kdy jsme se za stejných důvodů přestěhovali do nově zrekonstruovaných prostor o ploše 356 m2  a následující rok opět přijali nové zaměstnance. Stěhování se pokaždé odehrálo v rámci jedné budovy (Komenského nám. 141, Třebíč), takže místo našeho působení se v zásadě nezměnilo, ale vylepšilo, což mělo pozitivní odezvu u našich zákazníků.

Koncem roku 2004 se podnikatelské aktivity Petra Hůlky transformovaly do nově vzniklé společnosti Okna&Company, s.r.o.. Podnikatelským cílem Okna&Company, s.r.o. je uspokojit zákazníky, jak dodávkou kvalitních výrobků, tak i odpovídajícím provedením všech prací, které souvisí s jednotlivými zakázkami, počínaje předprodejní přípravou přes navržení optimálního řešení a realizaci, až po záruční a pozáruční servis.

V současné době firma Okna&Company, s.r.o. zaměstnává přes 20 pracovníků a spolupracuje s celou řadou subdodavatelských firem. Díky tomu se firma začátkem roku 2024 přestěhovala do vlastních větších prostor.

Nyní nás najdete v prostorné budově na Brněnské ulici 327 v Třebíči, kde vám rádi ukážeme nejnovější typy oken, dveří a doplňků, které nabízíme. 

Nosným programem společnosti jsou komplexní služby v dodávkách výplní stavebních otvorů včetně jejich doplňků

Zejména se jedná o tyto výrobky:

a to pro:

  • soukromé stavebníky, soukromé vlastníky nemovitostí
  • stavební firmy
  • bytová družstva
  • státní instituce,  krajské a obecní úřady

Kvalita nabízených služeb je zaručena vysokou úrovní odborných znalostí pracovníků společnosti a jejich mnohaletými zkušenostmi získanými především účastí na prestižních akcích v daném oboru činnosti.

Všichni pracovníci společnosti se pravidelně účastní nejrůznějších školení přímo u výrobců oken, dveří a doplňků jak v zahraničí, tak i tuzemsku. Kvalita nabízených služeb naší společnosti je též doložena stále se zvyšujícím obratem.

Firemní kultura, celoživotní vzdělávání a pokrokové technologie a novinky – to jsou nadstavby, které nás ženou dál…  

Podívejte se virtuálně k nám do firmy

Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku, abychom vám byli ještě blíž. Podívat se na ní můžete kliknutím na obrázek níže. 

Odkaz na virtuální prohlídku společnosti Okna & CO


Vysočina

Okna&Company, s.r.o., rozšiřuje své působení o Vysočinu. Prodáváme okna na Vysočinu i do jiných míst České republiky, jako je Třebíč. Máte nemovitost na Vysočině a potřebujete tam okna? Rádi Vám tam zakoupená okna dovezeme. Současně zajistíme profesionální výměnu oken.

 

Oranžové tlačítko


Fotogalerie

Video

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit