Home Stínící technika Venkovní stínící technika Speciální provedení venkovních žaluzií

Speciální provedení venkovních žaluzií

Kromě základního provedení můžou být venkovní žaluzie vyrobeny ve speciálním provedení, které jim dodává další přidanou hodnotu. Jedná se o provedení Heluz, Fasádní a Emergency.

Žaluzie do překladu Heluz je speciální roletový a žaluziový překlad, který nahrazuje standartní překlad a splňuje všechny izolační vlastnosti. V překladu je systémová drážka pro uchycení žaluzie. Nosný roletový překlad Heluz lze osadit buď ručním, nebo elektrickým ovládáním. Pro toto provedení je možné použít všechny typy lamel.

Fasádní venkovní žaluzie jsou montovány přímo na fasádu budovy před okenní otvor. Toto provedení je vhodné pro žaluzie Cetta 80 a Zetta 90. Lamely jsou vedeny v kulatých vodících lištách, které jsou opatřeny gumovým těsněním pro tichý chod žaluzií. Ovládání: spouštění, vytahování a naklápění lamel pouze motorem.

Bezpečnostní žaluzie Emergency slouží k okamžitému vytažení venkovních žaluzií v případě náhlého nebezpeční (požár, povodně či jiné ohrožení lidského života) a tím zpřístupnění únikového východu. Je možné jej použít u kterékoliv venkovní žaluzie ISOTRA v provedení s vodicími lištami. Systém je ovládán pružinovým mechanismem, takže je funkční i v případě výpadku elektrického proudu.

Přednosti a výhody

  • ovládání manuální i motorické
  • bezpečnostní provedení
  • snížená hlučnost žaluzie
  • vysoký stupeň zastínění
  • termoregulační i ochranný efekt
  • snižování hladiny venkovního hluku

Žaluzie do překladu Heluz

Fasádní venkovní žaluzie

Bezpčnostní žaluzie Emergency

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit