Home SOMFY Chytré osvětlení

Chytré osvětlení

Zařiďte si Vaši domácnost ještě chytřejší s inteligentním ovládáním osvětlení pomocí dálkového ovladače nebo smartphonu!

 

Můžete si doma rozsvítit odkudkoli a kdekoli. Po cestě z práce anebo z dovolené simulovat přítomnost v domě pro případné zloděje. Není problém nastavit časovač pro osvětlení anebo naistalovat světelná čidla.

 

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT JEDNÍM STISKEM TLAČÍTKA!!!


 

Už žádné vstávání z gauče, už žádná kontrola osvětlení před ochodem z domu – vše zvládnete pomocí Vašeho chytrého telefonu.

 

 

 

   

Mikromodul IZYMO™ ON-OFF RECEIVER io

Ovladač umožňuje přeměnit kabelové osvětlení nebo kabelové zařízení na inteligentní. Jeden ovladač zvládne i více zařízení a je kompatibilní s TaHoma, Connexoon, Nina. Lze instalovat již na stávající vypínače.

                             

IZYMO DIMMER RECEIVER io

Ovladač umožnuje ovládat stmívatelné žárovky pomocí jednotky TaHoma nebo nástěnných nebo dálkových ovladačů io homecontrol. Kompatibilní s TaHoma, Connexoon, Nina, Smoove, Situo. Pro využití v interiéru.

                     
 

RGB LED RECEIVER IO

Stmívatelný přijímač pro dálkové ovládání RGB LED pásků. Lompatibilní s dálkovými ovladači Situo Variation io a systémem TaHoma.

 

ZÁSUVKA ON-OFF Plug io

Velmi užitečný pomocník v domácnosti. S jeho pomocí lze i na dálku ovládat světla nebo jiné el. zařízení do 1800 W. Bezúdržbové provedení pro použití v interiéru. Disponuje funkcí simulace přítomnosti.

 

 

                 

 

 

  


Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit