Kvalitní okna

Jedna z nejdůležitějších částí každé budovy, na kterou se v Třebíči specializujeme od roku 1998. Jsme profíci na prodej oken a jejich montáž. V našem skladu najdete nová okna všech druhů i velikostí.

Designová okna a nejlepší cena

Každý projekt s vámi maximálně zkonzultujeme a zaručíme ty nejlepší okna na míru, která sednou právě vám. 

Zajímá vás, jaká máme okna v nabídce? Napište nám.

Montáž okna je pouze začátek. Důležitý je i náš servis oken v Třebíči a na jižní Moravě. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, ušetřete na energiích a užijte si nový výhled z vaší budovy.  

Zároveň si přečtěte pár důvodů, proč se výměnou má cenu zabývat, nebo si níže přímo vyberte variantu, která vás zajímá.

Proč si pořídit nová okna?

Úspora energií

Náklady na teplo jsou dnes čím dále výraznější položkou rozpočtu každé domácnosti. Z toho důvodu je nutné co nejvíce minimalizovat tepelné úniky. Právě staré, často netěsnící řešení je jedním z častých důvodů vysokých účtů. 

Teplo uniká jak skly, tak i kolem rámu. Máte pocit, že kolem oken profukuje? Napište nám, najdeme řešení. 

Minimalizují vznik plísní

Známe to všichni. Plísně dokáží být otravné a boj s jejich odstraněním se může zdát nekonečný. Moderní řešení ovšem nabízí spoustu možností. Podrobnosti s vámi rádi probereme. 

Odhlučnění místnosti

Tuto výhodu oceníte především, pokud se váš dům nachází v centru města, nebo v blízkosti rušné silnice. 

Pohodlné ovládání

Větrat můžete nejenom plně otevřenými okny. Zvolit si můžete z několika variant "ventilaček" a kromě neustálého přísunu čerstvého vzduchu i ušetříte. 

Máme i levná okna, ale nemusíte vybírat pouze z nich

Chápeme, že výška celkové investice je pro vás velmi důležitá. Pro váš dům můžete ovšem využít dotaci Nová zelená úsporám, která se zaměřuje na úspory energií v rodinných domech. A pokud se bojíte papírování? Napište nám. Jsme zde pro vás a s žádostí vám pomůžeme.