Kvalitní plastová okna na míru

Proč si pořídit plastová okna?

Důvodů pořízení je mnoho. Jedním z nich, a vlastně i potvrzení jejich kvality, je i všeobecná rozšířenost tohoto řešení. Jaké jsou další výhody?

Se základní údržbou vydrží i dlouhá desetiletí

Technologie jde dopředu rychlostí blesku. Dnešní plastová okna jsou rozhodně vícegenerační a spíše než z důvodu opotřebení je budete chtít vyměnit z důvodu nových trendů a vývoje. 

Při bližším pohledu je nutné životnost rozdělit na samotné sklo, plastový profil, těsnění a kování. 

Sklo

V případě, že budete mít smůlu a sklo rozbijete, budete ho samozřejmě nuceni vyměnit. Při standardním používání výměnu řešit vůbec nemusíte, protože je odolné proti poškrábání a přirozené sešlosti. 

Jedním z důvodů ovšem mohou být nové typy moderních skel, které zlepší izolační a zvukové parametry. 

Plastový profil

Jedna z nejdůležitějších částí plastového okna. Odebíráme produkty pouze od těch nejkvalitnějších výrobců. Vzhledem ke kvalitě dnešních materiálů životnost přesahuje 50 let. Opět zde platí, že při normálním užívání okna měnit nikdy nebudete muset. 

Kování a těsnění

Jedná se o části, které se dají v případě potřeby vyměnit bez větší finanční investice. Opotřebení vzniká především pravidelným otevíráním a běžnou manipulací. Je potřeba počítat s tím, že jednou bude nutné kování a těsnění nutné vyměnit. Odhadovaná délka živnosti je ovšem až 20 let, proto se nemusíte bát, že by to váš rozpočet zatížilo. 

Levná okna s vysokou kvalitou

Když plastová okna porovnáte s dřevěnými, hliníkovými a dřevo-hliníkovými vyjde vám, že pořizovací cena je výrazně nižší. Je to především z důvodu levnějšího výrobního materiálu. 

S nižší cenou ovšem okna neztrácí na své kvalitě. Mnoho testů ukázalo jejich skvělé tepelně izolační vlastnosti a vy tak nebudete muset řešit ani hluk z ulice, ani zbytečné úniky tepla. 

Barevná variabilita

Standardní barvou je bílá. Proč ovšem neprojevit trochu kreativity a nenechat architekta, nebo manželku vyřádit. Barevné úpravy jsou díky fóliím jednoduché a vy si tak můžete vybrat prakticky jakoukoliv barvu, kterou jste si vždy přáli. 

Jednoduchá údržba

Pravděpodobně to znáte. Generální úklid se neobejde bez umývání a leštění oken. Tomu se ani v případě těch plastových nevyhnete. Velkou výhodou ovšem je, že stačí okna jednoduše utřít a to včetně všech záhybů. Nemusíte řešit povrchovou úpravu ani korozi. 

Vyplatí se nejlevnější plastová okna?

Šetřit chceme všichni. Nebo aspoň bychom měli chtít. U plastových oken, která pořizujete jednou za život, je ovšem lepší si připlatit. Jednou z nevýhod levných plastových oken je ta, že si nevyberete barvu. Čeká na vás bílá, která ani nepohorší, ale mnoho zájemců ani nenadchne. 

Levnější plastová okna musí být zákonitě úspornější i na výrobu. Úspory se tak projevují třeba na zpracování plastového profilu. Jeho kvalitu ovšem laik nepozná. Přesně z toho důvodu s vámi zdarma konzultujeme, kde bude okno umístěno a navrhneme tak ideální poměr mezi cenou a kvalitou. 

Levnější cena se projeví i na kovovém obložení. Nebojte. I to s vámi prokonzultujeme.  

Ve zkratce řečeno. Nejlevnější plastová okna vám nedoporučujeme, ale zároveň víme, že kdo šetří má za tři. Nabídka plastových oken je obrovská. Napište nám, nebo zavolejte. Slibujeme, že najdeme skvělé řešení a pro vás nejkvalitnější plastová okna za cenu, která vás potěší. 

A ještě máme jednu dobrou zprávu! Na plastová okna se dá žádat dotace v rámci programu Nová zelená úsporám. A pokud nesnášíte papírování, nebojte. I s tím vám pomůžeme. 

Proč nová plastová okna realizovat s námi? 

V byznysu se pohybujeme od roku 1998. A daří se nám pořád růst. Většina našich poptávek na plastová okna jsou z referencí od těch stávajících, což věříme, že je ta nejlepší reklama a důvod proč si získat i vaší důvěru. 

Spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci, jejichž plastová okna známe jak vlastní boty. Zajistíme vám tak nejen montáž plastových oken, ale i jejich profesionální a efektivní servis. Jak jednou máte plastové okna od nás, tak už v tom nikdy nejste sami.