Home Okna Hliníková okna Hliníková okna

Hliníková okna

Relativně novým prvkem, používaným pro výrobu oken je právě hliník. Stále větší oblibu si získává díky možnosti zasklení velkých ploch a také díky svým izolačním vlastnostem a nízkým nárokům na údržbu. Pokud chcete maximálně prosvětlit vnitřní prostory velkými plochami skla, je jeho štíhlá a přitom pevná konstrukce odolávající velkému zatížení právě to, co hledáte.

Zcela nový systém oken a dveří z hiníku. Má vynikající izolační vlastnosti a je vhodný i pro nízkoenergetické domy. Jedná se o první systém, využívající křemičitý aerogel vyplněný netkanou skleněnou textilií.

Aerogel pománá dosáhnout špičkových teplotních parametrů. Díky vyské pevnosti profilů je možná výroba obrovských konstrukcí s velkou hmnotností, ale také konstrukcí odolných proti vloupání.

Různé varianty izolace spolu s obrovským výběrem barev nabízí širokou škálu možností pro Vaše bydlení nebo podnikání. 

 

více info
tříkomorová konstrukce se super izolackování GEZEtěsnění z dvousložkového syntetického kaučuku EPDM: hutného i buněčného, který zaručuje odolnost proti stárnutí a má velmi dobré tepelně-izolační vlastnostiizolační trojsklo
Hliníkový profil MB 86 Galerie referencí

Moderní systém pro výrobu dveří a oken se zvýšenou tepelnou izolací.

Robustní systém s velmi dobrým technickým řešením. 

Jsou zde použity profilované tepelné můstky ve tvaru omega z polyamidu zesílené skleněným vláknem. Tvarování tepelného můstku zvyšuje pevnost a usnadňuje odvodnění profilů, což výrazně přispívá ke srávné tepelné izolaci v jakýchkoliv atmosférických podmínkách. 

Tepelné vložky v oknech mají doplňkové útěsnění. Zbylý prostor je vyplněn polyuretanovou pěnou či polystyrenovými vložkami. 

Z profilu MB 70 lze vyrobit dveře a okna odolná proti vloupávní.

více info
tříkomorová konstrukce s vyšší izolacíkonstrukční hloubka rámu je 70 mm a křídla 79 mmkování GEZEtěsnění z dvousložkového syntetického kaučuku EPDM: hutného i buněčného, který zaručuje odolnost proti stárnutí a má velmi dobré tepelně-izolační vlastnostiizolační dvojsklo Ug=1,0 W/m2K
Hliníkový profil MB 70 Galerie referencí

Hliníkový profil bez izolace vhodný především ke konstrukci vnitřní, ale i venkovní zástavby, kde není potřebná tepelná izolace.

Využívá se pro různé druhy dělících příček, oken, dveří, ochrany proti větru, výloh. Tvar tohoto profilu umožňuje získat štíhlé a pevné konstrukce oken i dveří. Důležitou vlastností je možnost ohýbání profilu. Lze tedy snadno vyrobit oblouky a obloukové konstrukce.

Speciální těsnění EPDM zaručuje odolnost proti stárnutí i při dlouhodobém provozu. Tento profil je kompatibilní i s ostatními hliníkovými profily v naší nabídce.

více info
tříkomorová konstrukce bez izolacekonstrukční hloubka rámu je 45 mm a křídla 54 mmkování GEZEtěsnění EPDM s vysokou odolnostíjednoduché sklo
Hliníkový profil MB 45 Galerie referencí