Home Doplňky Doplňky

Doplňky

Nabízíme velké množství vnitřních parapetů v mnoha barvách a provedeních. 

Parapety plastové, dřevotřískové a k nim příslušenství.

více info
Vnitřní parapety Galerie referencí

Nabízíme velké množství venkovních parapetů v mnoha barvách a provedeních. 

Parapety tažený hliník, ohýbaný pozink, ohýbaný hliník a k nim příšlušenství.

více info
Venkovní parapety Galerie referencí

Příslušenství k parapetům

k venkovním i vnitřním parapetům

V naší nabídce máme i široký výběr doplňků k parapetům, které jsou barevně sladěny k Vámi vybranému parapetu. Doplňky esteticky i funkčně dotváří vybraný produkt. 

 

více info
Příslušenství k parapetům

Nabízíme velké množství konstrukčních variant pevných okenních sítí proti hmyzu a jednoduchým řešením montáže do oken. Sítě jsou vyráběny v několika barevných variantách s možností lakování do odstínu dle vzorníku RAL. Naše okenní sítě dokonale ladí s Vašimi okny.

více info
Pevné okenní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě jsou nepostradatelným doplňkem každého bytu či domu. Díky široké škále profilů jsme schopni osadit většinu dveří. Kvalitní konstrukce i síťovina zajišťují dlouhou životnost.

více info
Pevné dveřní sítě proti hmyzu

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu se využívají pro větší typy balkónových nebo vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a ostatní větší plochy.

více info
Posuvné dveřní sítě proti hmyzu

Skládané dveřní sítě jsou skvělým řešením pro rozměrnější otvory. Díky svému elegantnímu a dekorativnímu vzhledu dodají prostoru moderní nádech.

více info
Plisé dveřní sítě proti hmyzu

Nabízíme velký výběr půdních schodů, který Vám umožní snadný a bezpečný přístup do podkroví. Námi dodávané půdní schody splňují všechny technické a bezpečnostní požadavky.

Půdní schody Vám uspoří mnoho prostoru. Po složení jsou uschovány ve stropě, a tak nikde nepřekáží. Navíc se snadno montují a pohodlně se s nimi manipuluje.

více info
Půdní schody