animace animace animace
Drobečková navigace

Okna&Company > OKNA > PLASTOVÁ > PLASTOVÁ OKNA FenStar > POSUVNĚ ZDVIŽNÉ DVEŘE - FenStar HST

Okna&Company - PLASTOVÁ OKNA FenStar 

WOODSTAR - ENERGY - ARONDE - ELEGANCE - ELEGANCE Chantier - RoundStar Plus - PSK - HST - S80

FenStar HST - posuvně zdvižné dveře 

Bezbariérový průchod, maximální šíře dveří až 6,2 m, velká vyriabilita otevírání - možnosti použití až 4 posuvných křídel.

FenStar HST - posuvně zdvižné dveře
  • rám 3 komorový, hloubka 167 mm
  • křídlo 4 komorové, hloubka 70 mm
  • těsnění celoobvodové mezi rámem a křídlem
  • tepalná izolace U= 1,4 W/m2K se standardním zasklením
  • certifikace CE, CSTB
FenStar HST
  • velkoplošné posuvně zdvižné dveře FenStar® HST zajišťují komfortní a přirozené propojení interiéru s exteriérem
  • poosuvné křídlo se velmi lehce posouvá ve vlastní kolejnici souběžně s rámem dveří před pevné křídlo, čímž dochází k úspoře místa v interiéru
  • díky velkým proskleným plochám zaručují posuvně zdvižné dveře maximum světla v interiéru
  • předností je nízký tepelně izolovaný hliníkový práh, díky němuž je lze použít jako bezbariérový přístup na terasu, k bazénu či na zahradu rodinného domu.

Ovládání posuvných dveří:

Balkónové posuvné dveře HST splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků – otevírají se v jedné rovině, šetří prostor a výhodou je jednoduchá manipulace.
Systém HST je převážně tvořen jedním posuvným a jedním pevným křídlem. Křídlo se posouvá souběžně s rámem dveří před pevné křídlo, nikoliv směrem do interiéru místnosti, jako je tomu u klasických dveří. Při otevření se otočením kliky křídlo nadzvedne o několik milimetrů, čímž se odbrzdí a pomocí koleček skrytých v křídle se pohybuje po hliníkové kolejnici. Díky tomuto velmi propracovanému systému a speciálně tvarované kolejnici se křídlo i velkých rozměrů pohybuje velmi snadno a lehce. Otvírání HST dveří je přizpůsobeno dětem i tělesně postiženým osobám.
HST dveře se vyrábí ze speciálního profilového systému, vyztuženého masivními hliníkovými profily, které umožní výrobu až do šíře 6,2 m. Tento systém je velmi variabilní a výborně přizpůsobivý požadavkům na otvírání – možnost různých kombinací posuvných a pevných křídel dveří.
Jedinečnou výhodou je velmi nízký hliníkový práh s kolejnicí, díky kterému je možné HST dveře použít jako bezbariérový přístup na terasu, k bazénu či na zahradu rodinného domu.

Kování 

Pohyb posuvného křídla zajišťuje speciálně tvarovaná hliníková kolejnice. Při otevření klikou se posuvné křídlo o několik milimetrů nadzvedne, čímž se odbrzdí a pohybuje se pomocí koleček skrytých v křídle.  Tento systém zajišťuje lehký a snadný pohyb i křídlům velkých rozměrů. Optimální protikorozní ochrany je u kování dosaženo díky povrchovému povlakování ferGUard*silber. 
Spoje mezi křídly jsou technicky řešeny tak, aby zabránily zatékání dešťové vody. Směrem ven orientovaný vidlicový tvar těsnění přemosťuje i případné nerovnosti a vytváří až 4 těsnící plochy. Po uzavření dveří dojde ke stlačení těsnění, které dosedne na přiléhající plochy a dokonale dveře utěsní. 
Posuvně zdvižné dveře  FenStar® HST jsou vyráběny ze systému speciálně vyztuženého masivními hliníkovými profily umožňujícími výrobu až do šíře 6,2 m a velkou variabilitu otvírání díky možnosti použití až 4 posuvných křídel. 
Díky nízkému a tepelně izolovanému hliníkovému prahu lze tyto dveře použít jako bezbariérový přístup na terasu, k bazénu či na zahradu rodinného domu.

Zasklení

Posuvně zdvižné dveře  FenStar® HST jsou zaskleny vysoce kvalitním izolačním dvojsklem se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,1 W/m2K. Na přání je možné tyto dveře osadit speciálním protislunečním sklem nebo trojsklem se součinitelem prostupu tepla Ug až 0,4 W/m2K. Tato skla jsou pokovená a plněná inertním plynem kryptonem. 
Posuvně zdvižné dveře  FenStar® HST je možno vybavit i lepeným bezpečnostním sklem třídy P1A až P5A pro maximální bezpečnost obydlí.

Barevnost

Jako jeden z mála výrobců nabízí FenStar® dveře HST v kašírovaném provedení. K dispozici je nejen široký výběr barevných odstínů a imitací dřeva, ale také možnost lakování v libovolném odstínu podle vzorníku RAL.

Detail plastových posuvně sklopných dveří FenStar HST

Detail plastových posuvně sklopných dveří FenStar HST

 

Detail plastových posuvně sklopných dveří FenStar HST

Design

Kouzlo HST objevíme v jeho lehkosti. Symbolem hodnoty tohoto systému je přirozený vzhled a přirozené propojení interiéru s přírodou. Velké prosklené plochy, technická dokonalost a perfektní dojem dodávají dveřím harmonický a luxusní vzhled. Zákazník má navíc možnost volby z tří typů zasklívacích lišt, pomocí kterých lze doladit vzhled dveří k celkovému designu.

Bezpečnostní a tepelně izolační vlastnosti

Díky velkým proskleným plochám zaručí HST maximum světla v interiéru a vytvoří nenásilné přechodové rozhraní mezi vlastní stavbou a zahradou. Velké prosklené plochy působí velmi lehce a křehce a mohou přirozeně vyvolat obavu z nedostatečné bezpečnosti. Avšak stejně jako okna i balkónové dveře HST je možné vybavit lepeným bezpečnostním sklem v třídách bezpečnosti P1A až P5A a zajistit tak maximální ochranu bydlení.
HST dveře jsou ve standardu vybaveny vysoce kvalitním izolačním sklem nové generace se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,1 W/m2K. Součástí skel je meziskelní distanční rámeček Starspacer®.
Standardní izolační sklo je možné nahradit speciálním protislunečním sklem, nebo 3-sklem s extrémně nízkým součinitelem prostupu tepla Ug = 0,4 W/m2K – sklo je vyrobeno z nejkvalitnějších pokovených skel a plněné inertním plynem kryptonem.

Vysvětlivky

Starspacer® – distanční rámeček vyrobený ze speciální hmoty vyztužené skleněnými vlákny, který zajistí až 10% zlepšení hodnoty Ug, redukuje tepelný most u okraje skla až o 60%, snižuje riziko nadměrného srážení vodních par a tím omezuje výskyt plísní.
Ug – součinitel prostupu tepla izolačním dvojsklem

 

Vyhledat v textu

This is alternative content.

 

 

PF 2020

xvc.jpg

18118554_1554822954562911_7043155828950449157_n.jpg

 Jak to u nás chodí ... 

 

http://registrace.nzu2013.cz/vyhledavani/dodavatel/SOD178/okna-amp-company/

 

Zprovoznění e-shopu

Od 1. srpna jsem pro Vás spustili nový internetový obchod se stínící technikou.

eshop.oknaco.cz

Podpořili jsme dobrodruhy se žlutými Trabanty

Sympaťáci na dobrodružné cestě trabantů napříč Jižní Amerikou.

28013_10150257998669956_854013200_n.jpg

Zkušenosti našich zákazníků

http://oknaaco.cz/index.php?nid=6708&lid=CZ&oid=1995540

http://www.oknaaco.cz/index.php?oid=1490926

Jak si vybíráte dodavatele, jestliže se jedná o investici na desítky let?
a) Zajímá mě cena. Doufám, že ušetřím.
  
 2475
b) Počet komor a síla profilů.
  
 1797
c) Součinitel prostupu tepla.
  
 1772
d) Vzhled a design.
  
 1664
e) Doporučení od známých a ověřená spolehlivost dodavatele.
  
 2231