Home Dveře Posuvné terasové dveře

Posuvné terasové dveře

Posuvní terasové dveře jsou vhodným architektonickým řešením pro váš dům. Velké prosklené plochy přinášení do Vašeho domu co možná nejvíce přirozeného světla, a i za nepříznivého počasí si můžete vychutnat kávu pohledem do zahrady.

Posuvné terasové dveře Vám umožní pohodlný přístup na Vaši terasu a na zahradu.

Posuvné dveře PSK

Posuvné dveře PSK šetří Vás prostor a umožňují pohodlný přechod na terasu. Posuvné dveře PSK podle druhu kování dělíme na sklopně-posuvné (PSK, PSK-Z) a odstavně-posuvné (PSK Atrium). Oba systémy umožňují pohodlné přesouvání křídla se šířkou až do 1,6 m, co vytváří přechodovou šířku 1,5 m. Posuvné dveře PSK jsou dostupné ve všech okenních systémech Oknoplast.

  • Lehké a pohodlné ovládání křídla díky speciálnímu kování.      
  • Šířka křídla až do 1,6 m s přechodovou šířkou 1,5 m.
                                                                                                                  
 

 

Posuvné dveře HST

S těmito dveřmi lze docílit mimořádně velké prosklené plochy. Celková plocha konstrukce může dosáhnout až do 13,8 m², tím do interiéru proniká velké množství denního světla. Velmi jednoduché ovládání, které vyžaduje jen nepatrné použití síly.

  • Lehké a pohodlné ovládání díky zdvižně-posuvnému mechanismu.
  • Šířka křídla až do 3 m s přechodem 2,9 m, celková plocha zasklení až do 13,8 m².
                     
             

 

Posuvní dveře SLIDE

Posuvné terasové dveře díky inovativnímu mechanismu poskytují jednoduchou obsluhu. Kvůli možnosti vytvářet velké konstrukce nabízejí širokou škálu využití. Minimalistický design umožňuje maximální povrch zasklení a tím do prostoru přináší co nejvíce přirozeného světla.

  • Šestikomorový profil rámu se stavební hloubkou 140 mm a čtyřkomorový profil křídla s hloubkou 70 mm poskytují široké možnosti použití.
  • Dostupné rozměry: minimální výška 950 mm a minimální šířka 1570 mm.
  • Specializované kování zajišťuje, aby se křídlo po odemknutí volně pohybovalo po vozících směrem na pevnou část konstrukce.
 

 

 

 

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit