Home Menu Reference Reference firmy Okna & Co

Reference firmy Okna & Co

Co říkají naši zákazníci

Firmu Okna&Company jsem si vybral, protože slyším od známých velice dobré reference. Nejvíce oceňuji schopnost poradit přímo na stavbě s technickými nástrahami a výběrem vhodného řešení. S montáží a následným servisem jsem velmi spokojen. Rád se na ně obracím znovu. Mám zkušenost jak s dřevěnými, plastovými okny, tak s interiérovými dveřmi včetně obložek. Montáž proběhla vždy dle domluveného termínu. Při jedné z montáží nastaly drobné nepředpokládané situace, které bravurně vyřešili k mé maximální spokojenosti. Mohu vřele doporučit.

Kamil Černý

Opakovaná dobrá zkušenost s profesionálním týmem odborníků. Oceňuji, že se nevymezují proti konkurenci.
Měnili jsme okna na chalupě pocházející z období kolem roku 1940. Díky osobnímu přístupu pana Hůlky jsme nalezli řešení, které vycházelo z dispozic stavby a místa, současně implementovalo naše požadavky, vize architekta a technické požadavky současné legislativy. Opakovaně jsme posouvali sklodělící a oknodělící příčky a měnili profily.
Montáž proběhla ve vzájemné časové koordinaci stavební firmy Petra Zemana a firmy Okna&Company. V pondělí nastoupila stavební firma, vybourala okna a zdivo pro tzv. francouzská okna. Současně provedli betonáže pomocí speciální bet. směsi.
Druhý den začala montáž oken a ve 14. hodin bylo hotovo.
Výsledek, byť dům není ještě dokončený stojí opravdu za to.
Pokud zvažujete tmavě zelená dělená a francouzská okna, přijeďte se podívat.

Zdeněk Neuman

Při stavbě rodinného domu jsme dle doporučení zvolili společnost Okna&Company, s.r.o
Velmi ochotný pan majitel včetně personálu. Všechno nám bylo velmi dopodrobna vysvětleno a poskytnuto i několik rad, které jsme při realizaci využili. Bylo splněno i naše přání v podobě rohového proskleného okna, které bylo náročné na montáž a vše proběhlo naprosto v pořádku. Měli jsme možnost ozkoušet si vchodové dveře na otisk prstu, které jsme i my nakonec zvolili. S celkovou prací a přístupem jsme byli velice spokojeni a můžeme společnost určitě doporučit.

Nika Dolníčková

Firmu Okna&Company mohu vřele doporučit. Je na ně absolutní spoleh, výborně komunikují a jsou velice profesionální a vstřícní. Práce byla provedena v dohodnutém termínu. Okna a dveře jsou ve velmi vysoké kvalitě. Přístě bvch určitě zvolila opět tuto firmu.

Monika Prášková

Děkujeme Okna&Company za perfektní práci na výměně okenních stěn na sídle firmy NEWE industrial assembly. Zvláštní dík p. Hůlka mladší za přístup k řešení technických nejasností a problémů. Těšíme se na jaře na výměnu zbývajících oken.

Frantisek Weigner

Před týdnem jsem měnil 6 oken v našem rodinném domě. Montáž proběhla rychle a profesionálně. I celkový přístup firmy a jejich zaměstnanců při nacenění, zaměření a dodávce byl 100%.
Vřele doporučuji firmu Okna&Company.
Petr Škarabela

Petr Škarabela

Minulý týden nám bylo instalováno dřevěné francouzské okno, které jsme na podzim roku 2022 u společnosti objednali. Vše proběhlo bez jediného problému, přesně dle domluvy. Montážní technici byli profesionální, dochvilní, nezalekli se ani obtížnějšího přístupu ke stavebnímu otvoru, kdy se 200+kg okno neslo přes celou naši zahradu. A ještě ke všemu s nimi byla legrace :) Společnost Okna&Company mohu jen doporučit, s výsledkem jsme maximálně spokojeni.

Petr Malec

Na podzim 2022 jsme objednávali okna pro novostavbu rodinného domu. V únoru 2023 proběhla montáž. Od první schůzky až po samotnou realizaci vše naprosto v pořádku. Výborná komunikace, úprava objednávky/cenove nabídky dle našich požadavků takřka obratem. Montáž naprosto v pořádku, pánové velmi šikovní a rychlí.

V rámci stavby rodiného domu jsme se potkali se spoustou lidí ale přístup jak chlapů k práci při montáži, tak zejména p. Hůlky mladšího k zákazníkovi by mohl být vzorem pro jiné společnosti/živnostníky

Petr Daneček

Naprosto skvěle odvedená práce a perfektní spolupráce!!! A to od plánů na papíře až po samotnou realizaci a od velkého formátu okna až po poslední šroubek.

Marie Machanderová

Profesionální přístup k zákazníkovi, perfektně provedená práce. Naprostá spokojenost. Všem tuto firmu doporučuji.

Vladimír Cholava

Profesionální přístup, kvalitní okna i dveře, a hlavně na čem třeba mě záleželo asi nejvíc, vysoká kvalita montáže! Děkujeme, Hořínkovi

Josef Hořínek

Je jednoduché získat pozitivní reference, když jde všechno jako po másle, ale chyby dělají všichni. Kvalitní firma se pozná podle toho, jak se staví k případným chybám a nedodělkům. Proto velice oceňuji prozákaznický přístup majitele i zaměstnanců při dodávce oken a dveří, dobrou domluvu a ochotu neprodleně řešit veškeré nedostatky. Okna i dveře vypadají skvěle. Zatím je předčasné hodnotit kvalitu, ale dle dosavadních zkušeností určitě doporučuji.

Jindřich Řezník

S firmou Okna&Company jsme maximálně spokojeni. Máme od nich okna, venkovní žaluzie i sítě proti hmyzu. Všechny práce byly na profesionální úrovni. Nikdy se nestalo, že by se na smluvený termín nedostavili, naopak! Při jakýchkoliv problémech nám vždycky vyšli vstříc. Doporučuji!

Lucie Švarcová

Firmu nám doporučil bratranec, který stavěl před 2 lety. Naše zkušenost je skvělá. Zájem o klienta, osobní přístup, ochota, zkušenost. Už si je objednal kamarád, který byl náhodou u toho když nám okna montovali.

Jestli se nechcete zbytečně rozčilovat, vřele doporučuji.

Budou si Vás hýčkat

Petr Klimek

Paní v kanceláři mi ze vším poradila, byla ochotná vysvětlila mi rozdíly mezi jednotlivými druhy oken.
Montážníci taky super, vstřícní a šikovní.
Práci odvedli na jedničku.
Doufám, že bude takových firem přibývat, protože často se s takovým přístupem nesetkávám. 

Štěpán Párnicky

Dobrý den, pane Hůlko,
chci Vám moc poděkovat a pochválit, jakou firmu jste vybudoval. Chválím všechny vaše zaměstnance počínaje milým panem Zejdou, pak Honzu - kterému to opravdu pálí, dále Lukáše a konče vaším synem Matějem, který mě nenechal ve štychu ani o víkendu - hned přijel a pomohl mi!!
Máte šikovné kluky - smekám klobouček.
Ať se Vám všem daří, měli by jste být vzorem všem ostatním!!

Ještě jednou mockrát děkuji.

Hezké dny

Hana Svobodová

Hana Svobodová

Velmi kvalitní firma na výrobu a montáž oken, dveří a výrobků ve svém oboru. Spolehlivost, kvalita a profesionalita na špičkové úrovni.

Jiřī Štolpa

Velice oceňujeme, že při vybírání produktů nám byla věnována veškerá pozornost a zodpovězeny všechny naše otázky týkající se různých variant a možností. Kladně hodnotíme profesionalitu při našich technických dotazech. Byli jsme velmi potěšeni, že byly dodrženy termíny realizace různých montáží, což bylo důležité při koordinaci s dalšími úkony na stavbě. Práce byla vždy splněna ve vysoké kvalitě.

Pavel Vidlák

Samotná montáž i seřízení proběhlo bez problému, zaměstnanci byli samostatní, precizní, veškerý odpad - včetně demontovaných původních žaluzií - odvezli k likvidaci, nezůstal žádný nepořádek. Byla jsem moc spokojená, vše proběhlo dle domluvy a mých představ.

Pavlína Havlenová

Pokaždé jsem měl v projektu něco atypického, ne zcela standardního a všechny náročné detaily jsme dopředu s týmem Okna&Company dobře technicky vyřešili. A montáž pak už probíhala hladce, je to tým profíků, kteří mají svojí práci rádi. Takže i v budoucnu budou mým dodavatelem.

Jan Padrnos
<
>
pomůžeme k lepšímu bydlení i Vám - napište