Fasádní vrata

Vrata navazují s obkladem fasády a mají tak stejný vzhled jako okolní stěna.

Hlavní charakteristikou fasádních vrat je, že lícují s fasádou domu.
Systém vrat nese totožný obklad jako okolní stěny.

Může se jednat o kovové desky, obklad ze dřeva, a další moderní sendvičové materiály, používané pro obklad fasád. Fasádní vrata působí dokonalým dojmem a zapadají do celkového vzhledu domu.

Fasádní vrata, která dodají každému domu na eleganci, se stávají mimořádně oblíbeným prvkem v moderní architektuře.

Pokud se rozhodnete pro fasádní vrata, je vhodné konzultovat jejich montáž ve všech fázích stavby - od projektu, hrubou stavbu až po instalaci obložení.

Proč vybrat vrata TRIDO:

  1. Jednoduché a komfortní ovládání - Jedním ovladačem otevřete bránu i garáž. Signál odolá rušení a zaručí velký dosah a spolehlivost. Vrata i bránu můžete ovládat i mobilní telefonem pomocí GSM klíče.
  2. Dokonalé těsnění po celém obvodu - Boční těsnění dokonale utěsňuje zavřená vrata po celém jejich obvodu. Vratové křídlo je dotlačeno na těsnění až při plné zavřené poloze.
  3. Bezporuchový provoz - Pečlivě zpracované komponenty jako např. pohony zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz garážových vrat TRIDO.
  4. Vysoká životnost podlahového těsnění - Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. 
  5. Flexibilní provedení bočních pantů - Originální kolečka s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivý a tichý pohyb vrat.
  6. Moderní způsob spojování plechů - Spojování plechů moderní metodou TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

 

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit