Trido Easy

Jednoduchá a ekonomická verze sekčních garážových vrat s vyšší kvalitou.

Nejjednoduší a nejekonomičtéjší verze vrat TRIDO. I v tomto ekonomickém provedení je kvalita nad úrovní vrat nabízených mnohými konkurenčními firmami.

Vyžaduje minimálně nadpraží a ostění. Rozměrové omezení vrat vyhovuje naprosté většině běžných garáží.

Nově je možné TRIDO Easy dodat ve všech standardních barevných provedeních a s jakýmkoliv sekčním panelem z naší nabídky.

Proč vybrat vrata TRIDO:

 1. Jednoduché a komfortní ovládání - Jedním ovladačem otevřete bránu i garáž. Signál odolá rušení a zaručí velký dosah a spolehlivost. Vrata i bránu můžete ovládat i mobilní telefonem pomocí GSM klíče.
 2. Dokonalé těsnění po celém obvodu - Boční těsnění dokonale utěsňuje zavřená vrata po celém jejich obvodu. Vratové křídlo je dotlačeno na těsnění až při plné zavřené poloze.
 3. Bezporuchový provoz - Pečlivě zpracované komponenty jako např. pohony zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz garážových vrat TRIDO.
 4. Vysoká životnost podlahového těsnění - Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. 
 5. Flexibilní provedení bočních pantů - Originální kolečka s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivý a tichý pohyb vrat.
 6. Moderní způsob spojování plechů - Spojování plechů moderní metodou TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

 

Stavební připravenost

Stavební připravenost garážových vrat

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

 

 

OL - ostění levé
OP - ostění pravé
VN - výška nadpraží
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

 

Předpoklady

 • Hotový začištěný stavební otvor, popř. hotová nosná konstrukce (zesílení obvodu otvoru)
 • Dokončená rovná podlaha
 • Přívod el. energie do zásuvky 230 V, 50 Hz, 6 A

Způsob osazení výrobku

 • Pomocí hmoždinek a vrutů do zdiva nebo konstrukce zesilující obvod otvoru

Provoz a údržba

 • Údržbu strojních částí provádí dodavatel nebo odborná firma v rámci záručního a pozáručního servisu. Vzhledem k vysoké spolehlivosti všech komponentů je požadavek na běžnou údržbu minimální.

 

Technické řešení

Garážová vrata TRIDO Easy vyžadují minimálně nadpraží 8 cm a ostění 8 cm. Rozměrové omezení vrat je šířka 300 cm x výška 230 cm.


Systém pojezdu vrat TRIDO Easy

Systém pojezdu TRIDO Easy Systém tažných pružin
Kování je jednou z nejdůležitějších součástí vrat a je navrhována a vyráběna tak, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším požadavkům. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční podmínky. Proto máme na výběr hned z několika variant kování. Dvojitá dráha nízký systém s pružinami vzadu
 • nadpraží: min. 80 mm
 • ostění: min. 80 mm

VN - výška nadpraží

 

Technické možnosti vrat TRIDO Easy

Pohon Baseline+ Nouzový odblok
Spolehlivý a výkonný pohon nové generace. Umožňuje funkci Softlauf, tzn. šetrný rozjezd a dojezd pohonu. Bezpečný a rychlý odblok, např. při výpadku el. proudu, pro garáže, které nemají vchod určen pro všechna sekční vrata, vrata odsuvná do boku a křídlová vrata.

 

 

Design

Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.

Typy panelů garážových vrat

 • Hladký - H: zcela hladký povrch
 • Woodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškození
 • Stucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškození
 • Mikrol - HM: vnější plech hladká mikrodrážka, vnitřní plech hladká lamela
 • Al rám - A1

Fotogalerie

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit