Trido Evo

Sekční vrata pro rekonstrukce bez bourání. Montáž za pouhé 3 hodiny!

Ideální vrata pro rekonstrukce bez bourání

Montáž garážových vrat TRIDO Evo zvládneme bez bourání původních zárubní a jakýchkoliv jiných stavebních úprav. Vyhnete se tak zapravování zdí, domlouvání zedníků a uklízení nepořádku. To vše za pouhé 3 hodiny.

Zajímavý vzhled pro moderní novostavby

Rám garážových vrat je výrazným architektonickým prvkem odlišujícím TRIDO Evo od běžných sekčních vrat. Díky rámu se montují před stavební otvor a toho lze efektně využít i v novostavbách.

Proč vybrat vrata TRIDO:

 1. Jednoduché a komfortní ovládání - Jedním ovladačem otevřete bránu i garáž. Signál odolá rušení a zaručí velký dosah a spolehlivost. Vrata i bránu můžete ovládat i mobilní telefonem pomocí GSM klíče.
 2. Dokonalé těsnění po celém obvodu - Boční těsnění dokonale utěsňuje zavřená vrata po celém jejich obvodu. Vratové křídlo je dotlačeno na těsnění až při plné zavřené poloze.
 3. Bezporuchový provoz - Pečlivě zpracované komponenty jako např. pohony zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz garážových vrat TRIDO.
 4. Vysoká životnost podlahového těsnění - Speciální spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost. 
 5. Flexibilní provedení bočních pantů - Originální kolečka s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivý a tichý pohyb vrat.
 6. Moderní způsob spojování plechů - Spojování plechů moderní metodou TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

 

Stavební připravenost

Stavební připravenost garážových vrat

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

 

 

OL - ostění levé
OP - ostění pravé
VN - výška nadpraží
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

 

Předpoklady

 • Stávající ocelový / dřevěný rám původních vrat
 • Dokončená rovná podlaha
 • Přívod el. energie do zásuvky 230 V, 50 Hz, 6 A

Způsob osazení výrobku

 • Pomocí hmoždinek a vrutů do zdiva nebo konstrukce zesilující obvod otvoru

Provoz a údržba

 • Údržbu strojních částí provádí dodavatel nebo odborná firma v rámci záručního a pozáručního servisu. Vzhledem k vysoké spolehlivosti všech komponentů je požadavek na běžnou údržbu minimální.

 

Technické řešení

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celo-obvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční nouzové ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů), tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

Sekční vrata TRIDO Evo nově vyrábíme do původní zárubně světlé šířky 6000 mm a výšky 3670 mm.


Sytém pojezdu TRIDO Evo

Systém pojezdu garážových vrat Systém pojezdu s nadpražím Systém pojezdu bez nadpraží
Kování je jednou z nejdůležitějších součástí vrat a je navrhována a vyráběna tak, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším požadavkům. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční podmínky. Proto máme na výběr hned z několika variant kování.

Dvojitá dráha

 • nízký systém s pružinami vzadu
 • nadpraží: min. 40 mm
 • ostění: min. 0 mm

VN - výška nadpraží

Dvojitá dráha

 • nízký systém s pružinami vzadu
 • nadpraží: min. 0 mm
 • ostění: min. 0 mm

VN - výška nadpraží

 


Technické možnosti vrat TRIDO Evo

Dveře ke garážovým vratům Okna ke garážovým vratům Doplňky vrat

Do vrat lze vsadit dveře v hliníkovém rámu, který může být v eloxované stříbrné barvě nebo lakovaný stejnou barvou jako vrata dle vzorníku RAL. Dveře jsou opatřeny kováním klika/klika nebo klika/koule, uzamykání je řešeno zámkovou vložkou s možností montáže bezpečnostního kování.

Okna tvoří praktické a elegantní řešení prosvětlení garáže. Do vrat lze vsadit okna nejrůznějších tvarů a provedení - oblouková, kulatá, nerezová a další. Kliky, madla, mřížky a další užitečné doplňky v různých provedeních dle funkce a účelu.


Design

Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.

Typy panelů garážových vrat

 • Hladký - H: zcela hladký povrch
 • Woodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškození
 • Stucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškození
 • Mikrol - HM: vnější plech hladká mikrodrážka, vnitřní plech hladká lamela
 • Al rám - A1


Fotogalerie

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit