Trido Evo

Vrata TRIDO EVO jsou tou nejvhodnější volbou pro rekonstrukci bez zbytečného bourání a práce. Snadná a rychlá montáž – pouze tři hodiny a máme hotovo.

Vrata lze velmi snadno a rychle namontovat bez zbytečného bourání původních zárubní a jiných stavebních úprav.

TRIDO EVO se od ostatních vrat odlišují díky rámu, který se montuje před stavební otvor. Tohoto architektonického prvku se dá využít jak při rekonstrukci, tak při novostavbách.

Vrata navíc disponují jednoduchým ovládáním, kterým otevřete bránu i garáž a které zaručí velký dosah a odolnost proti rušení. Lze ovládat i mobilním telefonem pomocí GSM klíče.

Celoobvodové těsnění a pečlivě zpracované komponenty zaručují dlouhou životnost, bezchybný a tichý chod garážových vrat. Těsnění navíc zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost.

Vrata využívají moderní metodu TOX, která zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

 

Systém pojezdu TRIDO Easy

Systém tažných pružin

   

                                                                                     

Jedním z nejdůležitějších prvků vrat je kování a je navrhováno a vyráběno tak, aby uspokojovalo i ty nejnáročnější žádosti. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční předpoklady. Máme na výběr hned z několika druhů kování.

Dvojitá dráha nízký systém s tažnými pružinami

  • nadpraží: min. 80 mm
  • ostění: min. 80 mm

VN – výška nadpraží

   


  

Okna a dveře? Není problém!

Do vrat TRIDO EVO lze vsadit dveře v hliníkovém rámu, nebo okna díky kterým lze garáž prosvětlit. K vratům nabízíme i další množství doplňků.

 

 

          

Design a barva vrat

Vrata je možno vyrobit z bohaté nabídky dekorů a barev v jakékoliv RAL barvě, nebo kašírovat fólií s imitací například dřeva.

 

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit