Trido Mini

TRIDO MINI je nejlepším řešením, pokud nemáte prostor pro montáž obvyklých sekčních vrat. S těmito vraty nemusíte dělat kompromisy.

Pokud máte stavební rozměry ostění a nadpraží minimální je možné, že budete muset přistoupit k jinému řešení vrat. My máme ovšem vrata TRIDO MINI!!! Tyto potřebují jen minimální rozměry ostění a nadpraží.

Tyto vrata navíc disponují jednoduchým ovládáním, kterým otevřete bránu i garáž a které zaručí velký dosah a odolnost proti rušení. Lze ovládat i mobilním telefonem pomocí GSM klíče.

Celoobvodové těsnění a pečlivě zpracované komponenty zaručují dlouhou životnost, bezchybný a tichý chod garážových vrat. Těsnění navíc zvyšuje tepelný komfort garáže a snižuje prašnost.

Vrata využívají moderní metodu TOX, která zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.

 

Systém pojezdu TRIDO Easy

Systém tažných pružin

   
                                                

Jedním z nejdůležitějších prvků vrat je kování a je navrhováno a vyráběno tak, aby uspokojovalo i ty nejnáročnější žádosti. Limitujícím faktorem při výběru garážových vrat jsou i konstrukční předpoklady. Máme na výběr hned z několika druhů kování.

Dvojitá dráha nízký systém s tažnými pružinami

  • nadpraží: min. 50 mm
  • ostění: min. 50 mm

VN – výška nadpraží

   

 

Okna a dveře? Není problém!

  Design a barva vrat
Do vrat TRIDO EVO lze vsadit dveře v hliníkovém rámu, nebo okna díky kterým lze garáž prosvětlit. K vratům nabízíme i další množství doplňků.  

Vrata je možno vyrobit z bohaté nabídky dekorů a barev v jakékoliv RAL barvě, nebo kašírovat fólií s imitací například dřeva.

                         

 

  

Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit