Home SOMFY Zabezpečení

Zabezpečení

Chcete mít svůj domov neustále pod dohledem? Kamerový systém od Somfy Vám v tom pomůže.

Na svůj domov můžete dohlížet pomocí kamery a chytrého telefonu. Naše kamery fungují buď samostatně anebo jako součástí bezpečnostního systému. Na ochranu domova už nepotřebujete profesionální kamerové systémy. Snadná instalace i ovládání.

 

Ideální řešení pro bezpečnost Vaší domácnosti. Kamerový systém od Somfy nabízí srovnatelný stupeň zabezpečení jako profesionální systémy.

Dokonalé snímání pohybu, hlídání Vašeho soukromí a jednoduché ovládání – to vše pro bezpečnost Vaši i Vašeho domova.

 

více info
Somfy ONE+ Galerie referencí

Zabezpečte jednoduše okolí Vašeho domu s exteriérovou kamerou od Somfy s integrovanou sirénou. Snadno a jednoduše lze ovládat z chytrého telefonu. Vždy a všude budete mít svůj domov pod dohledem.

 

více info
Somfy Venkovní kamera Galerie referencí

Chcete mít zabezpečenou domácnost ale zároveň soukromí. Ideálním řešením je pro Vás interiérová kamera od Somfy. Inteligentní technologie okamžitě rozpozná pohyb a okamžitě Vás tak upozorní.

Jednoduchá a snadná instalace a ihned máte celý dům pod kontrolou ve Vašem chytrém telefonu.

 

více info
Somfy Interiérová kamera Galerie referencí

Váš dům vždy pod dohledem?!?!

Snadná a rychlá instalace vnitřní sirény Somfy Protect to umožní. Při zachycení vniknutí do domu okamžitě spouští hlasitý poplach a odradí tak každého nezvaného hosta.

 

více info
Vnitřní siréna Somfy Protect Galerie referencí

Venkovní siréna Somfy Protect odradí vetřelce ještě dříve, než dojde k vniknutí do domu. V případě odhalení možné nežádoucí návštěvy se spustí siréna a rozsvítí se poplachové světlo.

více info
Venkovní siréna Somfy Protect Galerie referencí

Door Keeper zajistí bezpečnost Vašeho domova, a navíc Vám umožňuje správu pomocí aplikace Somfy Keys. Upozorní Vás na případné pokusy o vloupání, anebo příchod členů rodiny domů. Přes aplikaci lze na dálku zamykat i odmykat. Popřípadě Vás upozorní, že jste nechali dveře otevřené.

 

více info
DOOR KEEPER Galerie referencí