Home SOMFY Ostatní produkty

Ostatní produkty

Chcete Vaši automatizovanou domácnost dovést k úplné dokonalosti. Vyberte si z naší nabídky doplňků. Vaše domácnost se skoro o vše postará sama a maximálně ušetří Váš čas.

 

Vnitřní siréna Somfy Protect

Vnitřní sirénu Somfy Protect snadno a rychle naistalujete. Je bezdrátová na baterii s životností až dva roky. Siréna o výkonu 110 dB lze snadno a rychle vypnout přes aplikaci, nebo se po 3 minutách vypne sama.

                     

                     

 

Venkovní siréna Somfy Protect 

Výhodou venkovní sirény Somfy Protect je použití na jakémkoli povrchu. Bezdrátový systém s dlouhou životností baterie. Siréna o výkonu 112 dB lze snadno vypnout na dálku nebo se po 3 minutách deaktivuje sama. Venkovní siréna disponuje odrazujícím světlem.

     
 POHYBOVÁ ČIDLA

Somfy Protect pohybové čidlo

                   

Interiérové pohybové čidlo

 

Pohybové čidlo s velmi snadnou instalací. Výborná bezdrátová komunikace, baterie v přístroji vydrží až dva roky. Pohybové čidlo disponuje rozpoznáním domácích mazlíčků do 25 kg a úhlem snímání 130°. Detekční vzdálenost je 7 m.

                                                                     

Interiérové pohybové čidlo má velmi snadnou instalaci, jeho dosah snímání je 10 m. Disponuje sférickou čočkou se zorným úhlem 120°. Při zaznamenání pohybu Vám okamžitě zašle upozornění do telefonu nebo tabletu.

                                                                    

 

 

 

 

 OKENNÍ A DVEŘNÍ ČIDLA

Čidlo Somfy Protect Intellitag™


Dveřní a okenní čidlo

 

Čidlo na okna a dveře od Somfy Váš upozorní na pohyb ještě před vniknutím do objektu. Jeho umístění je vhodné na křídlové i posuvné dveře či okna. Nemusíte kvůli čidlu volat technika, jeho instalace je jednoduchá, stačí nalepit. Naše čidla jsou navíc plně bezdrátové a mají dlouhou životnost baterií.

      

Toto dveřní a okenní číslo je plně kompatibilní s jednotnou TaHoma a Connexoon. Naprostá kontrola otevřených oken a dveří. V případě vloupání vám zašle upozornění. Čidlo má velmi jednoduchou instalaci.

 

 

 

 

 

 

 

 KOUŘOVÁ ČIDLA

Detektor kouře Somfy ONE+


Kouřové čidlo

 

Detektor je kompatibilní s produkty řady Somfy Protect – Home alarm, Somfy One / One + a lze propojit dva nebo více detektorů. Detektor okamžitě detekuje kouř a upozorní Vás výkonná siréna 85 dB. Přístroj má velmi snadnou instalaci a dlouhou životnost baterie. Navíc periodicky připomíná test funkčnosti.

 

Kouřové čidlo lze připojit k řídicí jednotce TaHoma. Disponuje sirénou o hlasitosti 85 dB. Možnost připojení více čidel dohromady. Velmi snadná instalace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 SLUNEČNÍ A TEPLOTNÍ ČIDLA

SUNIS WireFree RTS

 

SUNIS WireFree II io

 

Bezdrátové a bezúdržbové čidlo, které má snadnou instalaci a nenápadný vzhled. Je plně dobíjen z vestavěného solárního panelu. Automaticky spouští nebo vytahuje clony podle slunečního svitu. Ihned upozornění při nefunkčnosti.

 

Bezdrátové číslo na baterie. Velmi snadná a rychlá instalace. Sluneční čidlo měří intenzitu slunečního záření a hodnoty předává řídící jednotce.

 

 

 

 

 

SUNIS INDOOR WireFree RTS


THERMOSUNIS INDOOR WireFree RTS

 

Čidlo slouží pro ovládání rolety v jedné místnosti. Snadná instalace pomocí přísavky. Čidlo je plně bezdrátové, napájí se pomocí baterie.

 

 

Teplotní a sluneční interiérové čidlo, které šetří náklady na vytápění. Velmi snadná instalace přísavkou. Čidlo je bezdrátové, na baterie.

 

 

 

 

THERMIS WireFree io


   

Teplotní čidlo vhodné do interiéru i exteriéru. Je plně bezdrátové a napájí se baterií. Čidlo je určené pro systém domácí automatizace TaHoma. Snadno a rychle si nastavíte stínění podle teploty.

     

 

 

 

 

VĚTRNÁ A SLUNEČNÍ ČIDLA

SOLIRIS RTS

 

EOLIS RTS

 

Větrné a sluneční čidlo pro vaši stínicí techniku zabezpečuje stažení v případě překročení nastavené hranice větru nebo vytažení v závislosti na intenzitě slunečního záření. Čidlo má velmi snadná montáž. Bezproblémová bezdrátová komunikace.

 

Ochrana vašich rolet, žaluzií a markýz před větrem. Čidlo neustále měří rychlosti větru. Snadná instalace a bezdrátová komunikace.

 

 

 

 

 

Eolis WireFree io


EOLIS io

 

Spolehlivé větrné čidlo pro řízení jednoho nebo více pohonů, které v případě překročení nastavené hodnoty větru ochrání vaši stínící techniku. Po skončení větru blokuje sluneční automatiku ještě 12 minut. Čidlo má možnost nastavení 3 rychlostí větru.

 

Větrné čidlo vhodné do míst, kde nejde použít klasické větrné čidlo. Vyhodnocuje rychlost větru přímo na stínící technice. Snadná instalace, bezdrátové. Čidlo je dostupné ve třech barevných provedeních a je napájeno baterií.

 

 

 

EOLIS 3D WireFree RTS

     

Větrné čidlo vhodné do míst, kde nejde použít klasické větrné čidlo. Vyhodnocuje rychlost větru přímo na stínící technice. Snadná instalace, bezdrátové. Čidlo je dostupné ve třech barevných provedeních a je napájeno baterií

     

 

 

 

 

DEŠŤOVÉ ČIDLO

ONDEIS WT 


   

Drátové dešťové čidlo, které Vám při detekci deště okamžitě zatáhne. Velmi rychlá a jednoduchá instalace.

     

 

 

 

 

TOPENÍ

SOMFY TERMOSTAT DRÁTOVÝ/BEZDRÁTOVÝ

 

TERMOSTATICKÁ HLAVICE io

 

Díky Somfy termostatu rychle upravíte teplotu i na dálku. Snadná instalace místo stávajícího termostatu, dostupné jako drátová i bezdrátová verze. Termostat disponuje detekcí otevřeného okna. Je kompatibilní s TaHoma.

 

 

 

Umožňuje ovládání jednotlivých radiátorů i na dálku. Snadná instalace místo stávajícího ventilu. Hlavice disponuje detekcí otevřeného okna. Teplota lze měnit i přímo na hlavici. Součástí balení je i souprava s adaptéry pro většinu radiátorových hlav. Kompatibilní s hlavami M30, M28, RA, RAV.

 

 

 

 

 

OSTATNÍ  

ZÁSUVKA ON-OFF Plug io


   

Velmi užitečný pomocník v domácnosti. S jeho pomocí lze i na dálku ovládat světla nebo jiné el. zařízení do 1800 W. Bezúdržbové provedení pro použití v interiéru. Disponuje funkcí simulace přítomnosti.

     

 

 

 

 

 

 


Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit