Home SOMFY Ostatní produkty

Ostatní produkty

Chcete Vaši automatizovanou domácnost dovést k úplné dokonalosti. Vyberte si z naší nabídky doplňků. Vaše domácnost se skoro o vše postará sama a maximálně ušetří Váš čas.

 

Vnitřní siréna Somfy Protect

Vnitřní sirénu Somfy Protect snadno a rychle naistalujete. Je bezdrátová na baterii s životností až dva roky. Siréna o výkonu 110 dB lze snadno a rychle vypnout přes aplikaci, nebo se po 3 minutách vypne sama.

                     

                     

 

Venkovní siréna Somfy Protect 

Výhodou venkovní sirény Somfy Protect je použití na jakémkoli povrchu. Bezdrátový systém s dlouhou životností baterie. Siréna o výkonu 112 dB lze snadno vypnout na dálku nebo se po 3 minutách deaktivuje sama. Venkovní siréna disponuje odrazujícím světlem.

     

Somfy Protect ohybové čidlo 

Pohybové čidlo s velmi snadnou instalací. Výborná bezdrátová komunikace, baterie v přístroji vydrží až dva roky. Pohybové čidlo disponuje rozpoznáním domácích mazlíčků do 25 kg a úhlem snímání 130°. Detekční vzdálenost je 7 m.

     

Interiérové pohybové čidlo

Interiérové pohybové čidlo má velmi snadnou instalaci, jeho dosah snímání je 10 m. Disponuje sférickou čočkou se zorným úhlem 120°. Při zaznamenání pohybu Vám okamžitě zašle upozornění do telefonu nebo tabletu.

     


Máte nějaký dotaz?

Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit