animace animace animace
Drobečková navigace

Okna&Company > O firmě

HISTORIE FIRMYHistorie firmy Okna&Company,  s.r.o.

Historie firmy Okna&Company, s.r.o. začala vznikem značkového obchodního zastoupení pro prodej dřevěných oken EUROLEX jejím majitelem Petrem Hůlkou v květnu roku 1998. První zakázky byly především dodávky oken do novostaveb rodinných domů, ale také výměna oken v budově Okresního úřadu v Třebíči. Odbornost, vstřícnost, solidnost a spokojený zákazník na prvním místě byla hlavní kréda, která jsme měli stále na paměti. Rok 1999 jsme uzavřeli s meziročním nárůstem obratu o 75%.

Vzrůstající poptávka a zájem o naše služby nás v roce 2000 přiměla k přestěhování do nových a větších prostor s výstavní plochou a jednacím místem. V následujícím roce jsme též přijali nové pracovníky.

Podobná situace se opakovala v roce 2004, kdy jsme se za stejných důvodů přestěhovali do nově zrekonstruovaných prostor o ploše 356 m2  a následující rok opět přijali nové zaměstnance. Stěhování se pokaždé odehrálo v rámci jedné budovy (Komenského nám. 141, Třebíč), takže místo našeho působení se v zásadě nezměnilo, ale vylepšilo, což mělo pozitivní odezvu u našich zákazníků .

Koncem roku 2004 se podnikatelské aktivity Petra Hůlky transformovaly do nově vzniklé společnosti Okna&Company, s.r.o.. Podnikatelským cílem Okna&Company, s.r.o., která v současné době zaměstnává 7 pracovníků a spolupracuje s celou řadou subdodavatelských firem, je uspokojit zákazníky, jak dodávkou kvalitních výrobků, tak i odpovídající provedení všech prací, které souvisí s jednotlivými zakázkami, počínaje předprodejní přípravou přes navržení optimálního řešení a realizaci, až po záruční a pozáruční servis.

Nosným programem společnosti jsou komplexní služby v dodávkách výplní stavebních otvorů včetně jejich doplňků. Zejména se jedná o tyto výrobky:

- dřevěná, plastová a dřevo-hliníková okna
- vstupní dveře
- garážová vrata
- parapetní desky
- žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

a to pro:

-   soukromé stavebníky, soukromé vlastníky nemovitostí
-   stavební firmy
-   bytová družstva
-   státní instituce,  krajské a obecní úřady

Kvalita nabízených služeb je zaručena vysokou úrovní odborných znalostí pracovníků společnosti a jejich mnohaletými zkušenostmi získanými především účastí na prestižních akcích v daném oboru činnosti.

Všichni pracovníci společnosti se pravidelně účastní nejrůznějších školení přímo u výrobců oken, dveří a doplňků jak v zahraničí, tak i tuzemsku. Kvalita nabízených služeb naší společnosti je též doložena stále se zvyšujícím obratem.

Firemní kultura, celoživotní vzdělávání a pokrokové technologie a novinky – to jsou nadstavby, které nás ženou dál…  

Vysočina

Okna&Company rozšiřuje své působení o Vysočinu. Prodáváme okna na Vysočinu i do jiných míst České republiky, jako je Třebíč (reference). Máte nemovitost na Vysočině a potřebujete tam okna? Rádi Vám tam zakoupená okna dovezeme. Současně zajistíme profesionální výměnu oken.

Vyhledat v textu

This is alternative content.

 

 

PF 2020

xvc.jpg

18118554_1554822954562911_7043155828950449157_n.jpg

 Jak to u nás chodí ... 

 

http://registrace.nzu2013.cz/vyhledavani/dodavatel/SOD178/okna-amp-company/

 

Zprovoznění e-shopu

Od 1. srpna jsem pro Vás spustili nový internetový obchod se stínící technikou.

eshop.oknaco.cz

Podpořili jsme dobrodruhy se žlutými Trabanty

Sympaťáci na dobrodružné cestě trabantů napříč Jižní Amerikou.

28013_10150257998669956_854013200_n.jpg

Zkušenosti našich zákazníků

http://oknaaco.cz/index.php?nid=6708&lid=CZ&oid=1995540

http://www.oknaaco.cz/index.php?oid=1490926

Jak si vybíráte dodavatele, jestliže se jedná o investici na desítky let?
a) Zajímá mě cena. Doufám, že ušetřím.
  
 2475
b) Počet komor a síla profilů.
  
 1797
c) Součinitel prostupu tepla.
  
 1772
d) Vzhled a design.
  
 1664
e) Doporučení od známých a ověřená spolehlivost dodavatele.
  
 2231