Home Stínící technika Venkovní stínící technika

Venkovní stínící technika

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Jasmína - ISOTRA

Terasová markýza

Jednoduchá horizontální markýza bez nosného profilu, která má široké využití pro zastínění teras nebo balkónů. Spolehlivě Vás ochrání před slunečními paprsky nebo lehkým deštěm.

více info
Jasmína - ISOTRA Galerie referencí

Stela - ISOTRA

Terasová markýza

Funkční a elegantní markýza s nosným profilem vhodná především pro zastínění velkých ploch. Její konstrukce zajišťuje dlouhodobou živostnost.

více info
Stela - ISOTRA Galerie referencí

Emma - ISOTRA

Terasová markýza

Elegantní kazetová markýza se zaoblenou kazetou vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce nepůsobila příjemně.

více info
Emma - ISOTRA Galerie referencí

Olivia - ISOTRA

Terasová markýza

Luxusní model kazetové markýzy. Dokonale propracovaný výrobek splňuje i požadavky nejnáročnějších zákazníků.

více info
Olivia - ISOTRA Galerie referencí

Dakota - ISOTRA

Terasová markýza

Elegantní markýza, která zajišťuje dokonalý vzhled fasády domu. Kazetový systém chrání látku před nepříznivými vlivy.

více info
Dakota - ISOTRA Galerie referencí