Home Stínící technika Venkovní stínící technika

Venkovní stínící technika

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Venkovní rolety do oken účinně regulují světlo, teplo a hluk z přicházející z venkovního prostředí. Zároveň Vaše okna chrání před opotřebením a před nepříjemnými vlivy počasí.

Naše předokenní rolety jsou vhodné do všechny typů staveb.

více info
Venkovní rolety Galerie referencí

Screenové rolety jsou typem stínící techniky, který se umisťuje z venku okna. Tyto rolety umožňují vidět skrz ven, přesto efektivně zastíníte každé okno. Rolety jsou vhodné pro všechny tipy budov, dále jsou vhodné pro zastínění zimních zahrad, teras, altánů i zimních domků.

více info
SCREENOVÉ ROLETY Galerie referencí